Gerb. VšĮdir Alytaus apskrities tuberkuliozės ligoninės pacientai, lankytojai   ir darbuotojai

VšĮ Alytaus apskrities tuberkuliozės ligoninė, vadovaujasi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis dėl korupcijos prevencijos sveikatos sistemos srityje ir būdama socialiai atsakinga gydymo įstaiga, griežtai pasisako prieš neteisėtus mokėjimus medicinos darbuotojams, netoleruoja ir ateityje netoleruos korupcijos pasireiškimo faktų.

Primename, jog teisinę atsakomybę užtraukia ne tik neteisėto atlygio (piniginio, daiktinio ir kt.) paėmimas, tačiau ir jo davimas. Raginame neoficialiais mokėjimais nežeminti nei savo, nei medicinos darbuotojų orumo, o susidūrus su tokiais faktais ligoninėje, nedelsiant informuoti įstaigos administraciją ir/ar Specialiųjų tyrimų tarnybą.

Pažymime, jog geriausia padėka medicinos darbuotojui – Jūsų pagerėjusi sveikata, nuoširdi šypsena bei ištartas šiltas padėkos žodis.

Pagarbiai, VšĮ Alytaus apskrities tuberkuliozės ligoninės direktorius

             

Įtarus korupcinio pobūdžio veiksmus kreipkitės:

Siekdama kuo daugiau visuomenės narių įtraukti į aktyvią kovą su korupcija, įstaiga sudaro sąlygas kiekvienam gyventojui informuoti darbo dienomis (8-16 val.) ligoninės direktorių apie korupcijos pasireiškimo atvejus telefonu 868512639, elektroniniu paštu info@alytub.lt, asmenį, atsakingą už korupcijos prevenciją telefonu 868622735, elektroniniu paštu navalinskiene@ligonine.lt. Įstaigos darbuotojai įsipareigoja užtikrinti kreipimosi anonimiškumą.

Taip pat apie korupcijos galimus atvejus galima pranešti STT visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefono numeriu 8-5-266-3333 ar elektroniniu paštu pranesk@stt.lt. Budintis STT pareigūnas patars, kaip elgtis konkrečiose situacijose, o esant būtinybei nedelsdamas organizuos didesnės pareigūnų grupės darbą.

ANTIKORUPCINĖ     SAM     LINIJA

Pasitikėjimo telefonas – 8 800 66 004

Sveikatos apsaugos ministerija prašo Jus būti pilietiškus: informuokite apie korupcijos atvejus anonimiškai skambindami nemokamu telefonu  8 800 66 004 ar elektroniniu paštu korupcija@sam.lt. Jeigu asmens sveikatos priežiūros įstaigoje iš Jūsų prašė pakišos, jeigu be teisinio pagrindo mokėjote medicinos darbuotojui ar susidūrėte su kitokia korupcijos forma, paskambinkite. Jūsų informacija labai svarbi – kiekvieną atvejį nagrinėsime ir bendromis pastangomis stengsimės įveikti korupcijos virusą. Jūsų skambutis anonimiškas, jokių asmens duomenų pateikti nereikia. Visa gauta informacija bus atidžiai įvertinta ir pateikta kovos su korupcija institucijai.

Leave a Reply